espati.lv

Meitenes! HELP!

Meitenes! HELP!

Autors: Beerzs
Foto:
2009. gada 13. februāris

Ir man tāds draugs. Uzskatu viņu par labāko un sauc viņu Jānis, Pēteris ... vienalga, lai iet Ģirts.
Bija manam draugam draudzene ilgus gadus, līdz pēkšņi dāma atrada, bagātāku, smukāku vai kā citādi labāku. Tā jau 3 gadus manam draugam vairs draudzenes nav.  Jebkurš cits būtu nospļāvies - ta nu liela bēda un gājis dzīvē tālāk, bet ne Ģirts. Veselu gadu viņš centās saprast kāpēc viņu ir pametuši un visādi zemodamies centās viņu atgūt. Laikam tomēr nāca pie prāta un atmeta centieniem ar roku. Bet, kopš tā brīža mans draugs ir mainijies. No jautrīša palicis par nopietno. Darbs sācis aizņemt 80% viņa dzīves. Kad ar draudzeni cenšamies izvilkt  viņu tautās, vienmēr dzirdamas atrunas - neesot laika, darba daudz, vai kas cits.
Pirms neilga laika sākām jau domāt ka iet uz labo pusi. Ģirts sāka ieminēties ka mājās baigais tukšums esot, neesot ar ko parunāt, pat jūtoties vientuļš. Sapriecājāmies un ar savu otro pusīti sākām domāt izklaides programmu, dažādās potenciālo līgavu atrašanas vietās. Bet tad viņš piezvana un paziņo ka nopircis .... suni. Man suņi ļoti patīk un, pat par spīti tam, ka suņi ir uzticamāki, kā sievietes, tomēr vienīgo dzīves biedru izvēlēties no dzīvnieku pasaules varētu 78 gados nevis 34.

Nu tad sakiet meitenes! ko viņam darīt? Kur viņam doties lai atrastu labāko meiteni Rīgā un atgrieztos normālā dzīvē?
Nav jau nekāds neglītenis. Sportists, tumši mati, nepīpē. Nav miljonārs ,bet atšķirībā no citiem darbs tomēr ir, tākā kredītus par savu dzīvokli nomaksāt var un pat pāri paliek.

Saistītie raksti

Vai sievietes spēj būt labas draudzenes?

Sieviešu draudzība – bīstamas spēlītes vai vērtība?

Labākās draudzenes ābece

Kad no darba jāatlaiž draugs...

TAS klikšķisPastāsti draugiem: draugiem.lv twitter.com twitter.com

> Komentēt

Jete, 2009. gada 13. februāris, 16:23

Bezcerigi, meitenes tagad palikusas tiiiik izveligas. Vinam neder - smuks, tumsmatis kurs nepipe. Tagad sieviete pieprasa NOTIKUMU, piemeram kaut ko tadu ka redzams bilde, vinjam noteikti ir lielakas izredzes tikt pie brutes neka Tavam smukajam latvietim ;) un ja pie ta visa puika to vien dara ka sez majas un vienigais sieviskis ko vins sastop ir Anitastante kapnu telpa, tad vispar - uz zooveikalu vinam celins.

Ziņot par nekorektu komentāru
shambala, 2009. gada 13. februāris, 17:01

man liekas, ka ar sievietēm reizēm ir kā ar suņiem - kad sajūt, ka šitajam var kost, tad kodīs arī. un, ja draudziņš ļaujas sev kost, suns (šeit lasīsim - sieviete) ar prieku to arī darīs. varbūt viņam arī nevienu citu nevajag?

Ziņot par nekorektu komentāru
Nils, 2009. gada 13. februāris, 17:16

nu zdrasķe, tur taču ir skaidrs, ka čalim ir vajadzigs suns nevis beibe. Iz savas pieredzes varu pastāstit par suni un jaunu draudzeni :) Būs tā, ka vai nu suns nebūs izstaigināts un nelaimīgs vai nu ari beibei būs jārēķinās, ka ir laiks staidzināt suni. 15-16 gados tas ir forš iemesls iet kopā pastaigāties, bet šajā situācijā diezvai :) Savukārt ar suni viņš dzīvo kopā un būs gruti noskatīties kā suns parmetoši skatās uz saimnieku, kurš ir aizmirsis savu mīluli. Nevajag aizmirst arī par sexu, suns ir greizsirdīgs un mēģinās visām varēm iejaukties šajā netaisnīgajā padarīšanā :)

Ziņot par nekorektu komentāru
lauritta, 2009. gada 13. februāris, 17:20

Ko jūs norejat nabaga puisi! Suns taču ir tikai ielāps. Domāju ka ļoti paveiksies tai, kurai viņš atvērsies, jo šodien šādu vīriešu ir maz

Ziņot par nekorektu komentāru
Nils, 2009. gada 13. februāris, 17:33

ielāps uz ~10 gadiem

Ziņot par nekorektu komentāru
1  2  3  4  


kontakti    |    reklāma    |    espati.lv    |    kļūsti par autoru    |    saistību atruna