espati.lv

Sievietes aktīvās

Sievietes aktīvās

Autors: Laila
Foto: Nezināms
2008. gada 5. novembris

Es ar draugu esam kopā jau vairāk kā 2 gadus. Kā mēs paši zinām, ap šo laiku sāk parādīties rutīna. Tāda arī ir sasniegusi mūs. Ne gluži mūs, bet viņu. Runa ir par seksu. Man seksu vajag vairāk nekā viņam. Vai tas ir normāli? Es nezinu, bet tā vien liekas, ka kaut kas nav kārtībā. Es protams viņam esmu prasījusi, kas noticis, viņš atbild, ka ir noguris, nav garastāvoklis utt. Ir pat gadījies, kad seksa laikā viņam pazūd erekcija. Vai tiešām vaina ir manī? Mēs esam ieviesuši jaunas pozas, vietas, lietas. Nekas nepalīdz. Varbūt vienkārši viņam ir mīļākā. Tas viss pašlaik ir uz jautājuma zīmes.
Vai tiešām mūsdienās sievietēm vajag vairāk seksa nekā vīriešiem?
Esmu pietiekami aktīva un arī vēlos aktīvu seksuālo dzīvi. Vai man tagad mocīties? Varbūt viņam jāiet pie ārsta? Esmu izmisumā. Varbūt ir kādi ieteikumi.

Saistītie raksti

Kāzas. Tikai mums abiem

ORĀLAIS sekss, jeb kādēļ viņi to tik ĻOTI GRIB?

VĪRIETIS dzīvo uz sievietes RĒĶINA – kāpēc tā notiek?

Izplatītākie ATTIECĪBU uzlabošanas ieteikumi - ko par tiem domā VĪRIEŠI?

10 izplatītākie FETIŠA veidi, kas uzbudina VĪRIEŠUSPastāsti draugiem: draugiem.lv twitter.com twitter.com

> Komentēt

lauritta, 2008. gada 5. novembris, 12:30

Tipiskā veču uzvedība, līdz ko kaut kas noteik, tā ielien sevī un stāsta ka viss kārtībā. Neko darīt - jāņem iniciatīva savās rokās. Pamēģini pārsteigt viņu, nu ar kaut kādu jaunu, foršu veļiņu. varbūt seksiņu neierastā vietā. Varbūt vienkārši ar kaut kādu uzvedību, ko viņš no tevis negaida. Un tad pavēro reakciju - varbūt kaut kas nostrādās. It kā jau ar rutīnu jācīnās abiem, tikai nezin kāpēc sanāk ka vienam jāiet pa priekšu un tas otrs jāvelk aiz rokas. Bet domāju ka ir vērts pacīnīties.

Ziņot par nekorektu komentāru
dundun, 2008. gada 5. novembris, 15:17

Laila, Tu jau pati atbildēji uz savu jautājumu. Tevis čalim ir par daudz. Ir divi varianti, vai nu gaidi lidz sāksi pietrūkt vai ari cits čalis.

Ziņot par nekorektu komentāru
a_g_a, 2008. gada 5. novembris, 15:23

Vā, man arī bija laiks, kad bija vēlme Mīlēties vairākas reizes dienā. Problēma radās tur, ka mans puisis, vienmēr bija "dabūjams". Pasaki tikai, ka ir vēlme- un pēc 10 min jau var ķerties pie lietas. Nevajadzēja īpaši pucēties vai rūpēties, lai viņu iekārdinātu. Palika neinteresanti- vienalga, kājas skūtas vai neskūtas, mati tīri vai netīri- viņš vienmēr "gribēja", ja to gribēju arī es. Nav dīvaini?

Ziņot par nekorektu komentāru
zebest, 2008. gada 5. novembris, 18:55

Nu jā, šitāda problēma, goda vārds, nav bijusi nekad, jo es īstenībā ilgojos pēc tā, lai man ļoti gribētos. Jo viņš retāk mani grib, jo man retāk gribas, bet zini - ja tomēr esat visu ko meģinājuši un ja viņš ir piekritis šiem mēģinājumiem (tā es sapratu), tad galējais variants tiešām ir pie ārsta...galu galā viņu pašu tas nemaz nesatrauc???? Iespējams, ka viņam ir neērti to izrādīt.

Ziņot par nekorektu komentāru
zhiks, 2008. gada 6. novembris, 00:05

mja, viss ir skaidrs - Tev pastāv tikai balts un melns... man šķīet, Tu pārāk salīdzini ar iepriekšējām un iepriekš-iepriekšējām attiecībām (ja tās var tā nosaukt, jo ilgušas mazāk kā pāris nedēļas vai mēnešus). lūk Tev mans viedoklis - savos 27 esmu piedzīvojusi neskaitāmas pāris stundu un 5 gadu attiecības, aktīvas un pasīvas, lēnas un ātras, kaislīgas un nevainīgas - šobrīd mans cikls apstājies(un kā sievietes cer, arī es - uz mūžīgiem laikiem) pie pāris ( gandrīz 5) gadu jaunāka puiša, kuram ir tik pietiekama dzīves gudrība, lai saprastu - ne jau mēs katrs sev esam svarīgi (kā domā Tu), bet gan tas, ko spējam un vēlamies KOPĀ. Tev jāpieskaņojas viņa ritmam, neprasot vairāk, nekā viņš spēj dot. varbūt, ka neesam līdzīgā situācijā, jo man sekss ir mazāk svarīgs, nekā interesanta un produktīva saruna + savstarpēji cieņas un mīlestības apliecinājumi, BET - esmu seksuāla sieviete. nedomā, ka esmu tizla, līdz apm. 23 gadu vecumam spēju visu, jo esmu izskatīga un nebūt ne muļķe. šķiet, ka laiks Tev sākt piedomāt pie citādas attiecību uzturēšanas (nav tā, kā Tu saki - sievietēm sekss, vīrieši ir 0), bez Tavas prizmas pastāv tūkstošiem citu . turklāt - padomā, vai tava problēma pirmkārt vispār ir problēma... iesaku parunāt ar savu puisi (bat ne par tēmu "kāpēc tu mani negribi", bet gan - par kopīgajiem dzīves plāniem).

Ziņot par nekorektu komentāru
1  2  3  


kontakti    |    reklāma    |    espati.lv    |    kļūsti par autoru    |    saistību atruna